ЧОВНИ UMS TUNA 545

           Човен TUNA 545 AL - був спроектований останнім в трійці корпусів скандинавської серії. До цього моменту всі новаторські конструкторські розробки, разом зібрані і реалізовані в двох корпусах лінійки вже набрали обертів популярності.
Однак проміжний варіант відрізняється не тільки розмірами. В цьому корпусі вдалося зібрати разом і реалізувати кращі риси і характеристики кожної серії: це і мала вага, і керованість молодшого брата TUNA 485 AL, і просторий кокпіт, і чудова мореплавність флагмана TUNA 585 AL.
Гідродинамічна якість і вага корпусу TUNA 545 AL дозволяє абсолютно впевнено використовувати його для екіпажу з чотирьох чоловік з підвісним мотором потужністю всього 60 к і показувати при цьому хороші швидкісні показники.
Відзначимо, що вся серія створювалася для складних умов експлуатації на відкритих водоймах. Безкопромісний міцний і надійний корпус буде зручним універсальним рішенням для активного сімейного відпочинку, риболовлі та полювання, дайвінгу. Висока опірність крену дозволяє впевнено виконувати маневри на найвищих швидкостях. Всепогодний човен зі складними обводами і чудовою мореплавністю може похвалитися просторим кокпітом, одним з кращих в класі. В процесі оснащення корпусу ми виключили заклепки і болтові кріплення - всі деталі надійно приварені до корпусу, чим забезпечується тривала експлуатація без необхідності проведення технічного обслуговування Вашого човна. Висока якість збірки корпусу дозволяє виготовляти човни без додаткового забарвлення, що є знаковою відміткою в зварювальному мистецтві. Відсутність склопластику і фанери визначає безпрецендентну невибагливість корпусу при експлуатації в різних кліматичних умовах.