ЧОВНИ UMS TUNA 585

           До вашої уваги флагманська модель скандинавської серії. Новаторські конструкторські розробки зібрані і реалізовані в стильному сучасному корпусі TUNA 585 AL безумовно визначили популярність даної моделі.
Створений для складних умов експлуатації на відкритих водоймах, безкомпромісний міцний і надійний корпус стане зручним універсальним рішенням для активного, сімейного відпочинку, риболовлі і вирішення службових завдань. Висока опірність крену дозволяє впевнено виконувати маневри на найвищих швидкостях. Човен зі складними обводами і чудовою мореплавністю. Ми виключили заклепки і болтові кріплення - всі деталі надійно приварені до корпусу, чим забезпечується тривала експлуатація без необхідності проведення технічного обслуговування Вашого човна. Висока якість збірки корпусу дозволяє виготовляти човни без додаткового забарвлення.
Можна довго і радісно описувати якісний продукт, яким пишається виробництво, але кожен водомоторник знає, що краще відчути човен власним тілом в хвилю. Тому пропонуємо Вам не баритися, а швидше стати щасливим власником кращого корпусу і отримувати задоволення від ходіння в штормову погоду.