UK EN
Порівняння
uk

UMS будує алюмінієві човни з початку нового тисячоліття

Українська компанія UMS була заснована в 2000 році
в м. Київ. Починаючи від 2003 року продукція компанії поставляється на експорт. Зокрема катери й причепи під маркою UMS експлуатуються в Швеції, Фінляндії, Норвегії, Німеччині, республіці Молдова, Румунії, Грузії, Гані, Канаді та інших країнах світу.

Спеціалізовані європейські видання в процесі проведення технічних тестів незмінно присвоюють найвищі оцінки за високу морехідність та якісну конструкцію корпусів.

UMS відома в промисловості своїми зварювальними роботами та часто будує човни для інших виробників.

Відмінною рисою UMS є якість та надійність, навіть найменші човни не мають алюмінію товщиною менше 3 мм. Особлива конструкція корпусів наділяє човни високими гідродинамічними показниками. У поєднанні з сучасним дизайном створюється довершений продукт.

Також компанія UMS проєктує та виробляє патрульні та інші спеціалізовані катери для професійного використання. Наразі вони вже багато років успішно експлуатуються такими службами, як Державна служба з надзвичайних ситуацій, різні підрозділи Поліції, Державна прикордонна служба України, Морська охорона та багато інших.

Для отримання додаткової інформації відвідайте

umsboat.pro

Чому алюмінієві човни UMS?

Будь з найкращими

01

М’який і ощадливий хід

Такі характеристики досягаються за рахунок ретельно прорахованої геометрії корпусу. Більш гострий кут кілеватості в центральній частині забезпечує м’якість ходу та покращую швидкісні характеристики.

А менш гострий кут в кормовій частині придає стійкості підчас стоянки. В поєднанні такі параметри дозволяють зменшити витрати палива та покращити маневреність.

Як приклад, UMS 585DC має кут кілеватості на транці 18 градусів і 24 градуси на міделі.

02

Алюміній

У виробництві ми використовуємо високоякісний алюмінієвий сплав марки 5083 H111, в якому домішок магнію надає йому максимально можливої міцності. Також його ще називають «морським» за чудову корозійну стійкість в умовах агресивного навколишнього середовища.

03

100% алюміній, нічого органічного

Відсутність дерев’яних або пластикових елементів човна надають йому міцності, а головне – довговічності.

04

Нано – розширений блиск

Нанопасивація — це антиоксидна хімічна обробка алюмінію, яка надає додатковий захист металу та неперевершений вигляд. Після обробки поверхня набуває водовідштовхуючого ефекту та глянцевого блиску, як після обробки лаком, але набагато міцніша.

Обробка усього човна вимагає певного часу та абсолютно вільного від пилу середовища. Тому ми вирішили додати нанопасивацію як опцію.

05

Обернена вилиця

Усі корпуси UMS мають так звану «обернену вилицю».

Це означає, що в місцях з’єднання корпусу з бортом є кінцева частина, яка має «негативний» кут. Це забезпечує ряд переваг, у тому числі краще зчеплення під час повороту та відвід бризок від корпусу, що запобігає потраплянню води в середину човна.

06

Транець

Моторні човни, як правило, мають «поріг глисування», при якому човен піднімається в носовій частині перш ніж досягти швидкості глисування. Ми збільшили кут нахилу транця до 19 градусів, що дало більш збалансоване положення двигуна відносно корпусу. І тим самим мінімізувати «поріг глисування».

07

Технологія виготовлення алюмінієвого човна

Усі човни від UMS побудовані на пристосуванні, де окремі алюмінієві пластини монтуються перед зварюванням. Ця техніка виробництва займає більше часу, ніж інші, але вона гарантує, що результат завжди буде ідеальним, рівним і без напруги в корпусі. Потім всі поздовжні і поперечні профілі нарощуються всередині корпусу.

Вони надають човну величезної жорсткості та міцності!

Потім корпус заповнюється плаваючими елементами.

08

Кріплення для рибальського обладнання

Усі моделі, окрім 865, стандартно постачаються з так званим C-подібним профілем у верхній внутрішній частині корпусу. У цей профіль можна монтувати тримачі різного обладнання. Від тримача вудилища до тримача екшн-камери.

09

SunDeck / FishDeck

Тепер можна замовити складану платформу для засмагання або риболовлі. Коли вона не використовується, її можна скласти в рундуки та в разі необхідності розкласти в будь-який момент. Ідеально підходить, якщо вам потрібен більш універсальний човен. Вирушайте на відпочинок з сім’єю або на риболовлю з друзями.


    Дякуэмо

    Ми з вами зв'яжемось найближчим часом

    Дякуємо

    Ми зв’яжемось з вами найближчим часом